Jste zde

Prohlídky olomouckého podzemí - Srpen 2017

Tak nám nastal čas prázdnin a dovolených. Věříme, že i v tomto "odpočinkovém" měsíci si řada z Vás najde cestu k poznání Olomouckého podzemí. Teploty nám stoupají, tak je načase se občas zchladit. Proto jsme i v měsíci srpnu připravili tradiční prohlídku toho, co se skrývá pod povrchem metropole Hané. Vemte s sebou přátele, kamarády, děti nebo rodiče, a přjďte se něco zajímavého dozvědět o dávné i nedávné minulosti Olomouce.

smiley

Prohlídka se koná:
v pátek 11. 8. 2017 od 16.00 hod.
v neděli
27. 8. 2017 od 16.00 hod.

Sraz vedle orloje - již v 15.40 hod. - v rohu podloubí před vstupem do Informačního centra na Horním náměstí v Olomouci.

V uvedený termín budou z registrovaných zájemců vytvořeny 2 samostatné skupiny (max. 25 osob).
První skupina navštíví s průvodcem podzemí kostela sv. Mořice.
Druhá skupina se přesune s průvodcem do Michalského výpadu a navštíví bývalé podzemní velitelské stanoviště Štábu Civilní obrany Olomouckého okresu, který byl vybudován v 50-tých letech minulého století, a nachází se pod zahradou kostela sv. Michala.
Po prohlídkách se obě skupiny vymění.

smiley

ČAS A MÍSTO SRAZU: na konci podloubí radnice u vstupu do informačního centra, v rohu vedle orloje v 15.40 hod. !!! Prosíme registrované účastníky, aby se na místo srazu dostavili včas, abychom dodrželi čas zahájení prohlídek. Děkujeme.
DÉLKA PROHLÍDKY: 1,5 - 2 hodiny
VSTUPNÉ: 100,- Kč/os. (děti do 6 let ZDARMA!) - platba v hotovosti na místě
P.S. Vzhledem k omezenému počtu ve skupině (max. 25 osob) je nutné si rezervovat účast na emailové adrese: rezervace@durancia.cz . Uveďte jméno a příjmení všech osob!!! (u dětí jejich věk!!!), které půjdou s Vámi.
INFORMACE: Rezervace provádíme podle času příchozích emailů!!! Proto se může stát, že v okamžiku odeslání Vašeho emailu, je termín už obsazen. Nejsme totiž na internetu 24 hodin denně! :)

PROSBA: Připravte si hotovost odpovídající počtu objednaných vstupenek. Nejsme banka ani bankomat pro rozměňování velkých bankovek.
Děkujeme za pochopení!

UPOZORNĚNÍ!
Prohlídka je nevhodná pro děti mladší 5 let, osoby se sníženou pohyblivostí a zdravotními omezeními. Také nedoporučujeme jedincům, kterým nedělá dobře pobyt ve stísněném prostoru.
Děkujeme za pochopení.

Momentální stav:
v pátek 11. 8. 2017 - ZRUŠENO!
v neděli 27. 8. 2017 - OBSAZENO!

Ukončení rezervací je ve 12.00 hod. v den konání prohlídky!
Pokud naplněnost jednotlivých prohlídek nedosáhne minimálně 80%, bude prohlídka zrušena!!!
P.S. Proto doporučujeme rezervaci vstupenek, co nejdříve!

 

PROSBA
Pokud nastanou změny v počtu Vámi objednaných vstupenek, oznamte nám je
- stejně jako storno rezervací - nejpozději 2 dny   před konáním prohlídky!
 

Děkujeme za zájem a těšíme se na Vás.

smiley

DURANCIA - historický spolek

Komentáře

Před týdnem asi jsem psal o rezervaci na neděli na prohlídku podzemí v Olomouci a jen jsem dostal info.že prohlídka je ale o tom že mám místa které jsem rezervoval přes Mail,děkuji za spětné info.

Dobrý den!

Po telefonickém rozhovoru jsme prověřili emailovou schránku, ale Váš rezervační email jsme nenašli. Proto jste nemohl dostat žádné "info", že se prohlídka koná. :o
Žádali jsme Vás, abyste poslal rezervační email znovu, ale to jste neučinil. :(

Dobrý den, byli jsme objednáni na prohlídku v neděli 27.8, ale bohužel se ztratili na infocentru klíče od CO krytu a nenašli se ani náhradní. Věříme, že příště se organizace povede lépe. 

Děkujeme. Svozilovi 

Dobrý den,
klíče se neztratily, ale pracovníci infocentra, kteří v sobotu zapůjčili klíče nějakému "exotovi" - který je nebyl schopen vrátit a odvezl si je "prý do Brna" - nepředali tuto informaci svým kolegům, kteří byli v infocentru od nedělního rána!!!
Je to neuvěřitelné, ale je to tak!
angry
Jelikož náš spolek -  na konci předchozího, či na začátku nového měsíce -  zasílá vedoucí IC a přímo na IC emailem plán našich prohlídek, které jsou potvrzovány, tak nemáme jediný důvod nevěřit tomu, že by v den konání prohlídky nebyly pro nás k dispozici klíče od krytu!
Ale, jak je vidět, spoléhat se pouze na to, že pracovníci IC jsou schopni zajistit takovou elementární věc, jako to, aby klíče - od jimi spravovaného objektu - byly na IC vždy k dispozici, je asi pro ně "nadlidský úkol"?!
surprise
P.S. Ještě jednou se všem, kteří se chtěli podívat s námi do uvedeného krytu omlouváme, ale "chyba nebyla na naší straně".
wink
 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer