Jste zde

prohlídky

Prohlídka olomouckého podzemí - Květen 2020

Vážení přátelé a příznivci našeho projektu "Olomoucké podzemí". Vzhledem k současné situaci, plánujeme na měsíc květen pouze jednu prohlídku. A to záměrně ke konci měsíce. Věříme, že nám zachováte - i v těchto nelehkých časech - svoji přízeň, a pokud to bude opět možné, rádi se s námi vypravíte do podzemí. Vemte s sebou přátele, kamarády, děti nebo rodiče, a přjďte se něco zajímavého dozvědět o dávné i nedávné minulosti Olomouce.

Prohlídka olomouckého podzemí - Duben 2020

Vážení přátelé a příznivci našeho projektu "Olomoucké podzemí". Vzhledem k současné situaci, kdy neznáme termín zrušení omezení nařízených Vládou České republiky, plánujeme na měsíc duben pouze jednu prohlídku. A to záměrně ke konci měsíce. Věříme, že nám zachováte - i v těchto nelehkých časech - svoji přízeň, a pokud to bude opět možné, rádi se s námi vypravíte do podzemí Olomouce.

Prohlídky olomouckého podzemí - Březen 2020

Vážení přátelé a příznivci našeho projektu "Olomoucké podzemí". Také na měsíc březen jsme pro Vás připravili několik tradičních prohlídek. Věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete nejvhodnější termín. I když se pomalu, ale jistě blíží jaro, občas to vypadá, že se letošní "podivné zimy" jen tak nezbavíme. Pokud by náhodou ještě "udeřily" nějaké mrazy, tak u nás máme v podzemí stále příjemných 12 až 15 stupňů Celsia.

Prohlídky olomouckého podzemí - Únor 2020

Vážení přátelé a příznivci našeho projektu "Olomoucké podzemí". Také na měsíc únor jsme pro Vás připravili několik tradičních prohlídek. Věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete nejvhodnější termín. A pokud by náhodou "udeřily" ještě větší mrazy, tak u nás máme v podzemí stále příjemných 12 až 15 stupňů Celsia.

smiley

Prohlídky olomouckého podzemí - Leden 2020

Vážení přátelé a příznivci našeho projektu "Olomoucké podzemí". Také v roce 2020 jsme pro Vás připravili naše oblíbené "destinace". Na měsíc leden pouze jednu prohlídku, nicméně, od února zase "nasadíme" tradiční dvě. A to jednu v pátek odpoledne, a druhou v neděli odpoledne. Zároveň chystáme jednu "staronovou" prohlídku, která by se měla konat jednou měsíčně, a to vždy v sobotu dopoledne. Nechte se překvapit. Věříme, že si z naší nabídky letos určitě vyberete.

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer