Jste zde

prohlídky

Prohlídka olomouckého podzemí - Červen 2020

I když se uvolnila některá opatření, rozhodli jsme se naplánovat na měsíc červen pouze jednu prohlídku. Věříme, že i v tomto měsíci si řada z Vás najde cestu k poznání Olomouckého podzemí.  Vemte s sebou přátele, kamarády, děti nebo rodiče, a přjďte se něco zajímavého dozvědět o dávné i nedávné minulosti Olomouce.

 

Prohlídka olomouckého podzemí - Květen 2020

Vážení přátelé a příznivci našeho projektu "Olomoucké podzemí". Vzhledem k současné situaci, plánujeme na měsíc květen pouze jednu prohlídku. A to záměrně ke konci měsíce. Věříme, že nám zachováte - i v těchto nelehkých časech - svoji přízeň, a pokud to bude opět možné, rádi se s námi vypravíte do podzemí. Vemte s sebou přátele, kamarády, děti nebo rodiče, a přjďte se něco zajímavého dozvědět o dávné i nedávné minulosti Olomouce.

Prohlídka olomouckého podzemí - Duben 2020

Vážení přátelé a příznivci našeho projektu "Olomoucké podzemí". Vzhledem k současné situaci, kdy neznáme termín zrušení omezení nařízených Vládou České republiky, plánujeme na měsíc duben pouze jednu prohlídku. A to záměrně ke konci měsíce. Věříme, že nám zachováte - i v těchto nelehkých časech - svoji přízeň, a pokud to bude opět možné, rádi se s námi vypravíte do podzemí Olomouce.

Prohlídky olomouckého podzemí - Březen 2020

Vážení přátelé a příznivci našeho projektu "Olomoucké podzemí". Také na měsíc březen jsme pro Vás připravili několik tradičních prohlídek. Věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete nejvhodnější termín. I když se pomalu, ale jistě blíží jaro, občas to vypadá, že se letošní "podivné zimy" jen tak nezbavíme. Pokud by náhodou ještě "udeřily" nějaké mrazy, tak u nás máme v podzemí stále příjemných 12 až 15 stupňů Celsia.

Prohlídky olomouckého podzemí - Únor 2020

Vážení přátelé a příznivci našeho projektu "Olomoucké podzemí". Také na měsíc únor jsme pro Vás připravili několik tradičních prohlídek. Věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete nejvhodnější termín. A pokud by náhodou "udeřily" ještě větší mrazy, tak u nás máme v podzemí stále příjemných 12 až 15 stupňů Celsia.

smiley

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer